!
ENG
Kõik vaatlused

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
20.11 2019Ants AnimägiTetrao tetrix (teder)1Saare maakond, Saaremaa vald, Kärla-Kirikukülakinnitamata
20.11 2019Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Arbavere külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Arbavere külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmSus scrofa (metssiga)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Uku külakinnitatud
20.11 2019Jete TammColumba livia (kodutuvi)1Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linnkinnitamata
20.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Kallukse külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Undla külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Lasila külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Piisupi külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmTalpa europaea (mutt)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Porkuni külakinnitatud
20.11 2019Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Porkuni külakinnitatud
19.11 2019Kaupo KohvApodemus flavicollis (kaelushiir)1Tartu maakond, Peipsiääre vald, Põdra külakinnitamata
19.11 2019Kaarel KaiselTalpa europaea (mutt)3Pärnu maakond, Lääneranna vald, Matsalu külakinnitatud
18.11 2019Rein NellisMyodes glareolus (leethiir)1Saare maakond, Saaremaa vald, Vanakubja külakinnitatud
18.11 2019Britta KalganCanis lupus (hunt)1Tartu maakond, Elva vald, Koopsi külakinnitatud
17.11 2019Rein NellisTalpa europaea (mutt)1Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Koluvere külakinnitatud
17.11 2019Imbi Kõiv, Jüri KõivApodemus agrarius (juttselg-hiir)1Järva maakond, Türi vald, Väätsa alevikkinnitatud
17.11 2019Mirjam RoastoLepus europaeus (halljänes)1Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosakinnitatud
17.11 2019Reigo RoastoSciurus vulgaris (orav)1Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosakinnitatud
17.11 2019Ants AnimägiCastor fiber (kobras)1Pärnu maakond, Pärnu linn, Soeva külakinnitatud
16.11 2019Ilmar UibopuuEptesicus nilssonii (põhja-nahkhiir)1Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitatud
16.11 2019Ilmar UibopuuApodemus agrarius (juttselg-hiir)2Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitatud
16.11 2019Kaire SirelCapreolus capreolus (metskits)2Pärnu maakond, Lääneranna vald, Liustemäe külakinnitatud
16.11 2019Aivi Kasik, Klaid MelnikovCapreolus capreolus (metskits)2Tartu maakond, Tartu vald, Tila külakinnitatud
16.11 2019Ilmar UibopuuCarduelis chloris (rohevint)30Võru maakond, Antsla vald, Ruhingu külakinnitatud