!
ENG
Kõik vaatlused

Otsing
Liigi rühm
Otsing liigi nime järgi
Liik
Otsi
est (lad)
lad (est)
Liik valimata
Kõik kaitsealused liigid
Kaitsekategooria
Kohanimi
Maakond
Vald
UTM ruut
Seisund
Alg kp -
Sisestamise kp -
Ainult piltidega vaatlused
Alg kpVaatlejadLiikArvVaatluskohtStaatus
30.03 2020Evelin LaanestEmberiza citrinella (talvike)2Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitamata
30.03 2020Evelin LaanestCapreolus capreolus (metskits)4Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitamata
30.03 2020Evelin LaanestGrus grus (sookurg)2Harju maakond, Saue vald, Ääsmäe külakinnitamata
30.03 2020Britta KalganSciurus vulgaris (orav)1Põlva maakond, Räpina vald, Nulga külakinnitamata
30.03 2020Vulpes vulpes (rebane)1Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linnkinnitatud
30.03 2020Kaspar MölderAnas platyrhynchos (sinikael-part)2Tartu maakond, Kastre vald, Kurepalu külakinnitamata
30.03 2020Uudo TimmLutra lutra (saarmas)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Metskülakinnitatud
30.03 2020Külli LoodlaSciurus vulgaris (orav)3Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosakinnitamata
30.03 2020Uudo TimmAlces alces (põder)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitatud
30.03 2020Uudo TimmLepus timidus timidus (valgejänes)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitatud
30.03 2020Uudo TimmSciurus vulgaris (orav)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitatud
30.03 2020Uudo TimmHuperzia selago (harilik ungrukold)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitamata
30.03 2020Uudo TimmSciurus vulgaris (orav)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Lõpe külakinnitatud
30.03 2020Uudo TimmCapreolus capreolus (metskits)2Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Tagajõe külakinnitatud
30.03 2020Uudo TimmSciurus vulgaris (orav)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Tagajõe külakinnitatud
30.03 2020Jüri KõivSciurus vulgaris (orav)1Rapla maakond, Kehtna vald, Ahekõnnu külakinnitamata
30.03 2020Uudo TimmSus scrofa (metssiga)1Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Tagajõe külakinnitatud
30.03 2020Jüri KõivTussilago farfara (paiseleht)1Rapla maakond, Kehtna vald, Ahekõnnu külakinnitamata
30.03 2020Jüri KõivCastor fiber (kobras)1Rapla maakond, Kehtna vald, Ahekõnnu külakinnitamata
30.03 2020Jüri KõivSciurus vulgaris (orav)1Rapla maakond, Kehtna vald, Põllu külakinnitamata
30.03 2020Alvar JõekaarVanellus vanellus (kiivitaja)1Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
30.03 2020Alvar JõekaarGrus grus (sookurg)2Rapla maakond, Rapla vald, Pirgu külakinnitamata
30.03 2020Oliver KaldaSciurus vulgaris (orav)1Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosakinnitatud
30.03 2020Heete AusmeelAlauda arvensis (põldlõoke)5Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Ebavere külakinnitamata
30.03 2020Heete AusmeelAnser albifrons (suur-laukhani)1000Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Vahakulmu külakinnitamata